Польска

Польска
Поставити запитання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке питання за послугою

     Пропонуємо вам не марнувати часу, а використати його з користю. Крокуйте в ногу зі світом, реєструйтеся на новий вид навчання - польська онлайн і вивчайте іноземну мову у зручний для вас час, не виходячи з дому. Зареєструватися можна за номером 068 100 22 02 або заповнити форму внизу сторінки. Ціна індивідуального заняття - від 250 грн/1 год.

     Сьогодні знання однієї іноземної мови не розкриває нам двері. Тепер люди хочуть знати більше іноземних мов, та й певні роботодавці цього вимагають. Польська мова досить схожа на українську. І її вивчення, зазвичай, труднощів не становить: граматика в мові легка, а слова запам’ятовуються швидко і просто. Людина часто після пари-трійки тижнів вивчення польської мови вже може спілкуватися нею на примітивному рівні.
   Крім того, на сьогоднішній день освіта за кордоном для українців набуває все більшої популярності. Після отримання диплома одного із зарубіжних вищих навчальних  закладів (ВНЗ), перед українцями відкривається безліч можливостей. Вони не тільки можуть отримати професію, про яку мріяли, навчаючись в одній із країн Європейського Союзу, але й продовжити підвищувати свою кваліфікацію, отримуючи новий професійний досвід.

Польська мова включає: 

1) навчання на 6 рівнях:

  • Beginner(A1);
  • Pre intermediate (A2);
  • Intermediate(B1);
  • Upper intermediate(B2);
  • Advanced (C1);
  • Proficient (C2).
2) підготовка до співбесіди на отримання карти поляка;
3) підготовка до вступу у ВНЗ у Польщі;
4) допомога у оволодіння мови для виїзду за кордон;
5) вивчення польської онлайн, курси польської онлайн, польська мова онлайн.

Записатися на курс
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.