Запис на Green Card

Запис на Green Card
Поставити запитання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке питання за послугою

Запис на GREEN CARD

Реєстрація у лотереї проводиться щороку в жовтні – листопаді, а результати можливо буде перевірити у травні. Якщо Ви не взяли участь цього року, не засмучуйтесь! Зберігайте контакти бюро перекладів «Соната» +38 068 275 50 06 чи електронну пошту sonata-agency@ukr.net щоб не проґавити свій шанс наступного року.

Для подачі достатньо надіслати на вайбер бюро перекладів «Соната» +38 068 275 50 06 фото 5х5 та заповнити форму для участі в лотереї. Після реєстрації бюро перекладів «Соната» надсилає Вам код підтвердження для перевірки статусу анкети.

«Зелена карта» (Green Card) – це документ, який дозволяє легально перебувати і працювати в США. Отримавши Грінкард, Ви отримуєте права постійного жителя Сполучених штатів (United States Permanent Resident Card). Це означає, що через 5 років ви зможете подавати заяву на отримання громадянства. Сама посвідка – ідентифікаційний номер –  вже дає вам право на перебування, офіційне працевлаштування, навчання, необмежений в’їзд та виїзд як в США так і в інші країни, а також на користування різними соціальними програмами і допомогою.

Як виграти Green Card?  Щороку уряд Сполучених Штатів Америки дає квоту на 100 000 виграшних заявок. Імміграційні візи отримають перші 50 000 переможців. Тож, після перемоги треба відразу поспішити зібрати всі необхідні документи і записуватися на співбесіду в консульство.
Пам’ятайте, що реєстрація відбувається лише один раз на рік у жовтні – листопаді, а результати можна перевірити тільки у травні!

Не зволікайте, приходьте до нас і Бюро перекладів «Соната» допоможе Вам взяти участь у лотереї Green Card. Можливо, цього року пощастить саме ВАМ!

Наші відділення знаходяться у таких містах:
- Коломиї
- Івано-Франківську
- Чернівцях
- Калуші
- Снятині
- Городенці

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.