Нострифікація документів

Нострифікація документів
Поставити запитання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке питання за послугою

Нострифікація

Нострифікація – це процедура визнання іноземних документів про освіту, яка має на меті забезпечити права громадян, які здобули освіту в інших державах, на продовження освіти та/або професійну діяльність в Україні і здійснюється в індивідуальному порядку.

Визнання в Україні іноземних документів про освіту здійснюється у повній відповідності з Конвенцією про визнання кваліфікацій з вищої освіти в європейському регіоні, яка ратифікована відповідним Законом України 03.12.1999 р. № 1273-XIV, та рекомендаціями цієї Конвенції.

Процедура визнання іноземних документів про освіту включає в себе: перевірку автентичності документів, підтвердження статусу освітньої установи та/або освітньої програми, оцінки кваліфікації або періоду навчання, та встановлення еквівалентності освітньому або освітньо-професійному ступеню в Україні, академічних та/або професійних прав.

Бюро перекладів «Соната» допоможе вам розібратись у процесі нострифікації та з радістю підкаже як отримати визнання іноземних документів про освіту.

Терміни та вартість уточнюйте за нашим номером телефону +38 068 275 50 06 або пишіть на електронну пошту sonata-agency@ukr.net  і наш менеджер відразу з Вами зв'яжеться для обговорення деталей!

Ви можете звернутися у наші відділення в таких містах:
- Коломия
- Івано-Франківськ
- Калуш
- Снятин
- Чернівці
- Городенка


Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.