Італійська

Італійська
Поставити запитання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке питання за послугою

       Пропонуємо вам не марнувати часу, а використати його з користю.Крокуйте в ногу зі світом, реєструйтеся на новий вид навчання - італійська онлайн і вивчайте іноземну мову у зручний для вас час, не виходячи з дому. Зареєструватися можна за номером 068 100 22 02 або заповнити форму внизу сторінки. Ціна індивідуального заняття - від 300 грн/1 год.

      Якщо вам спала на думку ідея вивчити одну з найромантичніших і найкрасивіших мов Європи, то не варто нею нехтувати. Вивчити італійську мову - абсолютно нескладно, головне, знати з чого починати і до чого прагнути. 
   Чому в наш час так багато людей вивчає італійську мову? Італійська – це мелодійна, відкрита, різноманітна і насичена мова, так що вивчити її не тільки порівняно легше, ніж інші мови, але і приємніше. Ця пристрасна мова так спокушає людей, що вони готові заради неї змінити своє життя.Сучасна італійська мова створювалася саме з метою захоплювати та чарувати. Письменники та поети, які століттями кристалізували її, керувались насамперед принципами милозвучності й краси.

Італійська мова включає:

1)  навчання на 4 рівнях:

  • A1 (Beginner / Початок);
  • A2 (Elementary / Основи);
  • B1 (Intermediate / Середній рівень);
  • B2 (Upper Intermediate / Вищий Середній).
2) Допомога у вивченні мови для виїзду за кордон;
3) Підготовка до проходження співбесід у посольстві;
6) вивчення італійської онлайн, курси італійської онлайн, італійська мова онлайн.


Записатися на курс
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.