Каталог курсів

     Реєструйтеся на наші онлайн курси і вивчайте іноземні мови у зручний для вас час, не виходячи з дому. Зареєструватися можна за номером 068 100 22 02 або заповнити форму внизу сторінки. 

Детальніше

        Пропонуємо вам не марнувати часу, а використати його з користю. Реєструйтеся на наші онлайн заняття і вивчайте іноземні мови у зручний для вас час, не виходячи з дому. Зареєструватися можна за номером 068 100 22 02 або заповнити форму внизу сторінки. 

       Індивідуальні заняття є відмінним способом вдосконалення Ваших знань. Якщо Ви плануєте здавати міжнародні іспити або Вам потрібна англійська для професійного зростання, індивідуальні уроки Вам підходять найкраще. Заняття будуть проходити в потрібному для Вас темпі й у потрібній саме для Вас спрямованості. Більше того, наші викладачі застосовують індивідуальний підхід до кожного учня, що дасть Вам можливість уникнути "прогалин" у знаннях.

Детальніше

Ціна індивідуального заняття - від 250 грн/1 год.

     Пропонуємо вам не марнувати часу, а використати його з користю. Крокуйте в ногу зі світом, реєструйтеся на новий вид навчання - німецька онлайн і вивчайте іноземну мову у зручний для вас час, не виходячи з дому. Зареєструватися можна за номером 068 100 22 02 або заповнити форму внизу сторінки. Ціна індивідуального заняття - від 250 грн/1 год.

      Які б плани Ви не будували на майбутнє, зі знаннями німецької мови Ви створите для себе безмежні можливості. Вчити німецьку означає здобувати навички, з якими Ви можете поліпшити якість свого професійного і приватного життя. Приходьте до нас на групові або індивідуальні заняття а німецької мови і Ви не пошкодуєте, адже у нас працюють тільки високоваліфіковані викладачі, які завжди готові допомогти Вам у оволодіння мовою.

Детальніше

     Ціна індивідуального заняття - від 250 грн/1 год.

     Пропонуємо вам не марнувати часу, а використати його з користю. Крокуйте в ногу зі світом, реєструйтеся на новий вид навчання - англійська онлайн і вивчайте іноземну мову у зручний для вас час, не виходячи з дому.. Зареєструватися можна за номером 068 100 22 02 або заповнити форму внизу сторінки. Ціна індивідуального заняття - від 250 грн/1 год.

       Будь-яка освічена людина просто зобов'язана володіти англійською мовою, тому що саме вона є ключем до подальшої самоосвіти та самовдосконалення. Хочете подорожувати і не відчувати себе білою вороною, а вільно спілкуватися з людьми різних національностей? Хочете стати студентом закордонного університету? Хочете престижну роботу з просуванням по кар'єрних сходах? А, може, ви бажаєте працювати закордоном? Порада одна – вивчайте англійську мову!!!

Детальніше

     Ціна індивідуального заняття - від 300 грн/1 год.

     Пропонуємо вам не марнувати часу, а використати його з користю. Крокуйте в ногу зі світом, реєструйтеся на новий вид навчання - італійська онлайн і вивчайте іноземну мову у зручний для вас час, не виходячи з дому. Зареєструватися можна за номером 068 100 22 02 або заповнити форму внизу сторінки. Ціна індивідуального заняття - від 300 грн/1 год.

У нас застосовуються новітні методи навчання, ТЗН, а також індивідуальний підхід до кожного учня. Якщо вам спала на думку ідея вивчити одну з найромантичніших і найкрасивіших мов Європи, то не варто нею нехтувати. Вивчити італійську мову - абсолютно нескладно, головне, знати з чого починати і до чого прагнути.       

Детальніше

        Ціна індивідуального заняття - від 300 грн/1 год. 

     Пропонуємо вам не марнувати часу, а використати його з користю. Крокуйте в ногу зі світом, реєструйтеся на новий вид навчання - іспанська онлайн і вивчайте іноземну мову у зручний для вас час, не виходячи з дому. Зареєструватися можна за номером 068 100 22 02 або заповнити форму внизу сторінки. Ціна індивідуального заняття - від 300 грн/1 год.

       Іспанська мова останнім часом набуває статусу мови міжнародного спілкування. Нею спілкуються не тільки жителі європейських країн, вона широко поширена в багатьох інших регіонах. Іспанська мова сьогодні це - ознака освіченості, свідомості і відкритості всьому новому.Тож, її вивчення є великою і надійною інвестицією у Ваше майбутнє! Поспішіть записатися до нас на курс вивчення іспанської мови і Ви не пошкодуєте про це!

Детальніше

Ціна індивідуального заняття - від 400 грн/1 год.

     Пропонуємо вам не марнувати часу, а використати його з користю. Крокуйте в ногу зі світом, реєструйтеся на новий вид навчання - китайська онлайн і вивчайте іноземну мову у зручний для вас час, не виходячи з дому. Зареєструватися можна за номером 068 100 22 02 або заповнити форму внизу сторінки. Ціна індивідуального заняття - від 400 грн/1 год.
     Китайська це офіційна мова Китайської Народної Республіки, Китайської Республіки (також відомої як Тайвань), Сінгапуру, одна з шести офіційних і робочих мов ООН. Посідає перше місце у світі за кількістю мовців, яка перевищує 1,2 мільярда осіб.

Детальніше

Ціна індивідуального заняття - від 400 грн/год.

Через величезну кількість португаломовних по всьому світу (це шоста розмовна мова на планеті) та розповсюдження по Південній Америці, Європі, Африці та Азії, португальське населення швидко розвивається і португальська має потенціал бути "міжнародною мовою ", за даними ЮНЕСКО

Крокуйте в ногу зі світом, реєструйтеся на новий вид навчання - португальська онлайн і вивчайте іноземну мову у зручний для вас час, не виходячи з дому. Зареєструватися можна за номером 068 100 22 02 або заповнити форму внизу сторінки. Ціна індивідуального заняття - від 400 грн/1 год.

Детальніше

До Ваших послуг:
-репетитор англійської;         -репетитор французької;
-репетитор німецької;            -репетитор чеської;
-репетитор польської;            -репетитор словацької;
-репетитор італійської;          -репетитор румунської;
-репетитор іспанської;           -репетитор китайської;
-репетитор турецької;            -репетитор португальської;
-репетитор японської;           -репетитор угорської.

       Пропонуємо вам не марнувати часу, а використати його з користю. Реєструйтеся на наші онлайн курси і вивчайте іноземні мови у зручний для вас час, не виходячи з дому. 

Зареєструватися можна за номером 068 100 22 02 або заповнити форму внизу сторінки. 

Детальніше

Ціна індивідуального заняття - від 300 грн/1 год.

     Пропонуємо вам не марнувати часу, а використати його з користю. Крокуйте в ногу зі світом, реєструйтеся на новий вид навчання - румунська онлайн і вивчайте іноземну мову у зручний для вас час, не виходячи з дому. Зареєструватися можна за номером 068 100 22 02 або заповнити форму внизу сторінки. Ціна індивідуального заняття - від 300 грн/1 год.

     Румунська мова зберегла безліч рис давньої латинської мови, але, в той же час, включає в себе досить багато слів, запозичених зі слов’янських мов, які оточували цю територію. В румунській мові також присутні слова, запозичені з французької, церковно- слов’янської, німецької, грецької та турецької мов.

Детальніше

Ціна індивідуального заняття - від 350 грн/1 год

Володіння мовою і контакт з місцевими мешканцями – це головні умови для комфортного перебування в будь-якій країні. І Словаччина в цьому плані просто унікальна. Менталітет словаків близький і зрозумілий жителям більшості пострадянських країн.

Крокуйте в ногу зі світом, реєструйтеся на новий вид навчання - словацька онлайн і вивчайте іноземну мову у зручний для вас час, не виходячи з дому. Зареєструватися можна за номером 068 100 22 02 або заповнити форму внизу сторінки. Ціна індивідуального заняття - від 350 грн/1 год.

Детальніше

Ціна індивідуального заняття - від 300 грн/1 год.

     Хто хоче вивчати турецьку мову? Хто не хотів би навчитися цій прекрасній мові, яка так легко лине з вуст ? Крім того, як любителям давньої історії, цікаво подорожувати навколо Туреччини в пошуках руїн, казкових димарів, лабіринтів і мінотаврів. Турецька мова відноситься до тюркської гілки алтайської сім’ї мов.
     Крокуйте в ногу зі світом, реєструйтеся на новий вид навчання - турецька онлайн і вивчайте іноземну мову у зручний для вас час, не виходячи з дому. Зареєструватися можна за номером 068 100 22 02 або заповнити форму внизу сторінки. Ціна індивідуального заняття - від 300 грн/1 год.

Детальніше

Ціна індивідуального заняття - від 400 грн/1 год.

     Пропонуємо вам не марнувати часу, а використати його з користю. Крокуйте в ногу зі світом, реєструйтеся на новий вид навчання - угорська онлайн і вивчайте іноземну мову у зручний для вас час, не виходячи з дому. Зареєструватися можна за номером 068 100 22 02 або заповнити форму внизу сторінки. Ціна індивідуального заняття - від 400 грн/1 год.

     Угорська мова є частиною уральської мовної сім’ї. Лінгвістичні зв’язки між угорською та іншими уральськими мовами були відмічені ще у 1670-х роках, а сама сім’я (надалі названа фінно-угорської) була виділена в лінгвістиці в 1717 році. 

Детальніше

Проводимо індивідуальні, групові та дистанційні заняття з вивчення іноземних мов.
Ціни від 250 грн за 1 годину заняття. Детальніше

Ціна індивідуального заняття - від 400 грн/1 год.

     Пропонуємо вам не марнувати часу, а використати його з користю. Крокуйте в ногу зі світом, реєструйтеся на новий вид навчання - японська онлайн і вивчайте іноземну мову у зручний для вас час, не виходячи з дому. Зареєструватися можна за номером 068 100 22 02 або заповнити форму внизу сторінки. Ціна індивідуального заняття - від 400 грн/1 год.

     Японська мова по праву входить до числа найскладніших для вивчення, при цьому з великими труднощами в її освоєнні стикаються як українськомовні люди, так і носії англійської та інших європейських мов. Японці шанобливо ставляться до тих іноземців, кому вдається вивчити хоча б дві фрази на їх мові, адже вони самі вважають її дуже складною.

Детальніше

      Ціна індивідуального заняття - від 250 грн./1 год.   

     Пропонуємо вам не марнувати часу, а використати його з користю. Крокуйте в ногу зі світом, реєструйтеся на новий вид навчання - польська онлайн і вивчайте іноземну мову у зручний для вас час, не виходячи з дому. Зареєструватися можна за номером 068 100 22 02 або заповнити форму внизу сторінки. Ціна індивідуального заняття - від 250 грн/1 год.

      Вивчення польської мови, зазвичай, труднощів не становить: граматика в мові легка, а слова запам’ятовуються швидко і просто. Людина часто після пари-трійки тижнів вивчення польської мови вже може спілкуватися нею на примітивному рівні.
      На заняттях використовуються сучасні підручники, допоміжні матеріали з граматики і розвитку мовлення, аудіо-матеріали,  та сучасне навчальне відео.

Детальніше

     Ціна індивідуального заняття - від 300 грн./1 год.

     Пропонуємо вам не марнувати часу, а використати його з користю. Крокуйте в ногу зі світом, реєструйтеся на новий вид навчання - французька онлайн і вивчайте іноземну мову у зручний для вас час, не виходячи з дому. Зареєструватися можна за номером 068 100 22 02 або заповнити форму внизу сторінки. Ціна індивідуального заняття - від 300 грн/1 год.

      Французька мова є другою мовою що вивчається в світі. Більше того, це єдина мова, окрім англійської, якою користуються на всіх п'яти континентах. Красива, мелодійна та ніжна все що скажеш — відчувається як ласкавий дотик, звучить як музика. Але, якщо у вас аналітичний склад розуму — вам теж сподобається французька, логічна, така, що спирається на критичний аналіз, не дарма французи говорять «що не ясно сказано, сказано не по-французьки».

Детальніше

     Ціна індивідуального заняття - від 300 грн./1 год. 

     Пропонуємо вам не марнувати часу, а використати його з користю. Крокуйте в ногу зі світом, реєструйтеся на новий вид навчання - чеська онлайн і вивчайте іноземну мову у зручний для вас час, не виходячи з дому.. Зареєструватися можна за номером 068 100 22 02 або заповнити форму внизу сторінки. Ціна індивідуального заняття - від 300 грн/1 год.

     Останнім часом з’явилася величезна кількість бажаючих поїхати в Чехію. Причин для цього багато, адже Чехія має ряд переваг у порівнянні з іншими країнами для імміграції.Найголовнішою умовою здійснення своєї мрії для тих, хто вибрав дану країну, є оволодіння чеською мовою. Тож поспішіть до нас записатися на курси або ж індивідуальні заняття з чеської мови. У нас працюють тільки найкращі викладачі, які завжди готові допомогти Вам у вивченні омріяної мови.

Детальніше