Офіційні переклади документів

Офіційні переклади документів
Поставити запитання
Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке питання за послугою

Офіційні переклади документів

  Уже більше 12 років бюро перекладів «Соната» виконує переклади для наших клієнтів по всій Україні. Для Вашої зручності ми також розвинули систему виконання перекладів в ОНЛАЙН режимі. Наша команда гарантує вам якісне та професійне виконання перекладів в офісах нашого бюро перекладів «Соната».
Для швидкого оформлення замовлення звертайтесь за номером +38 068 275 50 06 (viber) або на пошту sonata-agency@ukr.net. Виконані замовлення надсилаємо зручною для Вас поштою.

Коли між двома країнами ведеться бізнес, виникає потреба в численних перекладах різних договорів, юридичних документів, які потрібні іноземним установам та органам влади.
  Бюро перекладів «Соната» займається перекладом різних документів, а співпрацюємо лише з дипломованими фахівцями, які здійснюють:
 • переклад паспортів всіх країн світу;
 • переклад документів, виданих відділом РАЦС: свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розлучення, свідоцтво про зміну імені, свідоцтво про смерть, витяги;
 • переклад церковних документів: свідоцтва про хрещення, про вінчання; довідки;
 • переклад довідки про несудимість;
 • переклад довідки про реєстрацію місця проживання, про склад сім’ї;
 • переклад документів з податкової: виписки, декларації, ідентифікаційні коди, свідоцтва, витяги
 • переклад судових документів: рішення суду, постанови, протоколи, ухвали;
 • переклад медичних документів: довідки, листки непрацездатності, історії хвороби, медичні картки, карти щеплень, COVID довідки;
 • переклад документів від нотаріуса: заяви, доручення, договори, акти, афідевіти.
 • переклад освітніх документів: табелі, атестати, дипломи і додатки, сертифікати, посвідчення, грамоти, залікові книжки, студентські квитки, навчальні плани, анотації.
 • переклад технічних текстів та інструкцій.
 • переклад документів на автомобіль: водійські посвідчення, техпаспорти, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, договори купівлі-продажу.
 • переклад трудових книжок, контрактів, довідок з місця роботи.
 • переклад банківських виписок, квитанцій, рахунків.
Кожен професійний перекладач, який працює в бюро перекладів «Соната» є вузькоспеціалізованим у своїй сфері, що гарантує високу якість перекладу. При перекладі технічних або інших спеціалізованих текстів наші фахівці враховують особливості перекладу, такі як термінологія і жанр. 
Здійснюємо переклад будь-яких документів більше, ніж на 40 мов!
Вартість перекладу залежить від мови перекладу, кількості сторінок, змісту документу і терміну виконання. Час виконання перекладу стандартного документу – один день, якщо ж Вам потрібен переклад більшого документу (від 2-3 ст.), тоді це може зайняти декілька днів.
Можете також скористатись послугою термінового перекладу (+50% від кінцевої вартості перекладу).
Англійська, польська, німецька (ціна 250 гривень за стандартний документ, від 300 грн/1800 знаків), іспанська, італійська, французька, чеська, словацька (ціна 300 гривень за стандартний документ, від 350 грн/1800 знаків), португальська – 350 гривень, від 400 грн/1800 знаків. Болгарська, румунська – від 300 грн. Грецька – від 350 грн. Литовська, угорська, словенська, голландська, іврит, арабська, китайська – від 400 грн.

  Ми працюємо, щоб запропонувати Вам конкурентоспроможні і доступні ціни, ніколи не відмовляючись від якості чи професіоналізму. 
Обслуговування клієнтів і якість обслуговування – в центрі нашого бізнесу, тому працювати з нами легко і приємно.
Команда бюро перекладів «Соната» погодить з Вами Ваші вимоги і повідомить про те, як найкраще приступити до реалізації проекту.
Після того, як Ви відправите нам документ для перекладу, бюро перекладів «Соната» зможе відповісти Вам протягом кількох хвилин.
Бюро перекладів «Соната» завжди пропонує ґрунтовний підхід до кожного перекладу, незалежно від того, наскільки він великий чи малий.
Ми проконсультуємо Вас стосовно будь-яких питань, так що Ви зможете бути впевнені, що Ваш переклад буде точно відповідати Вашим вимогам.
Переваги співпраці з нами:
-       Досвідчені перекладачі - більше 10 років досвіду роботи;
-       Широкий спектр мов для перекладу - більше 40 мов світу;
-       Відмінна репутація - понад 100 рекомендаційних листів від наших клієнтів;
-       Висока якість перекладів;
-       Приємні знижки для постійних клієнтів.
За цим номером +38 068 275 50 06 Ви можете отримати відповіді на всі питання, які Вас цікавлять, а Бюро перекладів «Соната» з радістю Вам допоможе.