«Соната» Бюро перекладів у Коломиї

Замовити переклад документів можна в

Бюро перекладів у Коломиї

Наша адреса: вул. Чорновола 26, ТЦ «Водолій», 2 поверх, а також вул. Січових Стрільців 14б, офісний центр «Січ» 2 поверх.

Якісний переклад у Коломиї, нам довіряють.

Наше бюро перекладів у Коломиї працює з текстами будь-якої тематики та складності. Замовити переклад можна звернувшись до нашого офісу у центрі міста по вулиці вул. Чорновола 26, ТЦ «Водолій», 2 поверх, а також вул. Січових Стрільців 14б, офісний центр «Січ» 2 поверх. Для Вашої зручності працюємо також і дистанційно, надсилайте фото документа на електронну пошту sonata-kolomyia@ukr.net чи viber за номером телефону +38 (068) 100-22-02.

В наш час дуже часто виникає необхідність перекладу документів. Жодна поїздка за кордон не проходить без збору пакету документів іноземною мовою. Якщо Ви хочете швидко та якісно перекласти свої документи, звертайтесь в «Сонату» бюро перекладів у Коломиї і наші досвідчені перекладачі з радістю Вам допоможуть.

У бюро перекладів у Коломиї:

-Швидко. Наші переклади здійснюються у найкоротші терміни, щоб Ви точно не турбувалися про запізнення на літак чи втрату Ваших гарячих путівок на море.

-Якісно. Наші кваліфіковані перекладачі гарантують правильність та достовірність перекладу.

-Доступно. Наші ціни Вас приємно здивують, а для постійних клієнтів у нас існує гнучка система знижок.

-Надійно. Наші клієнти часто рекомендують нас своїм близьким та рідним, а це найкраща подяка та показник нашої успішної праці.

- Конфіденційно. Ви можете бути впевнені, що Ваші документи не потраплять до сторонніх рук та інформація, вказана в них не буде розповсюдженою.

-Зручно. Наш офіс знаходиться в самому центрі міста щоб Ви з легкістю могли знайти нас, а для наших клієнтів з інших міст України ми працюємо також і в онлайн-форматі. Адреса та контакти бюро перекладів у Коломиї: Чорновола 26, ТЦ «Водолій», 2 поверх, а також вул. Січових Стрільців 14б, офісний центр «Січ» 2 поверх, sonata-kolomyia@ukr.net, тел. +38 (068) 100-22-02.

Бюро перекладів у Коломиї прихильне до своїх клієнтів і завжди старається йти їм назустріч. Ми дуже цінуємо Вашу довіру, тому запровадили гнучку систему знижок для наших постійних клієнтів. Обирайте нас, бюро перекладів у Коломиї, користуйтесь якісними послугами за помірними цінами.Мова

Стандартний документ

Нестандартний документ, з/на мову за 1800 знаків

переклад з/на англійську

250 грн

Від 300 грн

переклад з/на німецьку

250 грн

Від 300 грн

переклад з/на польську

250 грн

Від 300 грн

переклад з/на італійську

300 грн

Від 350 грн

переклад з/на іспанську

300 грн

Від 350 грн

переклад з/на португальську

350 грн

Від 400 грн

переклад з/на французьку

300 грн

Від 350 грн

переклад з/на чеську

300 грн

Від 350 грн

переклад з/на литовську

400 грн

Від 450 грн

переклад з/на румунську

300 грн

Від 350 грн

переклад з/на словацьку

300 грн

Від 350 грн

переклад з/на угорську

400 грн

Від 450 грн

переклад з/на іврит

400 грн

Від 450 грн

переклад з/на турецьку

350 грн

Від 400 грн


 

Інші мови – уточняйте у наших менеджерів.

Про вартість перекладу ми поговорили, а що ж на рахунок термінів? Переклад стандартного документа триває не більше, ніж 1 день, а стосовно нестандартних документів Вас завжди проконсультують наші турботливі менеджери бюро перекладів у Коломиї. Також у нас існує послуга термінового перекладу.

В бюро перекладів у Коломиї «Соната» Ви можете перекласти:

- стандартні особисті документи: паспорти всіх країн світу, посвідчення водія, пенсійне посвідчення, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про хрещення, свідоцтво про вінчання, свідоцтво про розлучення, свідоцтво про зміну імені, витяги з РАЦСу, ідентифікаційний код, довідка про навчання, довідка про місце проживання, довідка про склад сім’ї, довідка з місця роботи.

- Освітні документи: диплом і додаток, свідоцтво і додаток, атестат і додаток, сертифікати, табелі, залікові книжки, грамоти, студентські квитки. Також допоможемо у виконанні домашніх робіт з будь-якої іноземної мови, перекладемо анотацію до Вашої наукової роботи.

- Довідки про несудимість, довідки з поліції.

- Медичні документи будь-якої складності, починаючи від найпростішої довідки від сімейного лікаря, карти щеплень чи довідки на COVID, та закінчуючи складними об’ємними історіями хвороб чи виписками.

- Судові та нотаріальні документи: договори, рішення, статути, акти, контракти, заяви, довіреності, протоколи, позови, заяви.

- Технічні інструкції та тексти.

Також у бюро перекладів у Коломиї існують додаткові послуги:

- нотаріальне засвідчення перекладів

- легалізація документів в Італійському посольстві

- проставлення апостилю на:

судових і нотаріальних документах, а також на документах, виданих відділом РАЦС (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розлучення, свідоцтво про зміну імені, свідоцтво про смерть, витяги, рішення суду, ухвала, постанова, протокол, заява, доручення, договір, акт, афідевіт) – 3-5 роб. днів – 450 грн;

освітніх документах (свідоцтво і додаток, атестат і додаток, диплом і додаток, сертифікат) – від 10 до 30 роб. днів – 1200 грн, 3 роб. дні – 1800 грн.

довідках про несудимість – 10 роб. днів – 600 грн.

Можливий ТЕРМІНОВИЙ апостиль.

У нас можливо вивчити іноземні мови онлайн:

англійська онлайн;

португальська онлайн;

іспанська онлайн;

польська онлайн;

словацька онлайн;

чеська онлайн;

італійська онлайн;

угорська онлайн;

китайська онлайн;

французька онлайн;

німецька онлайн;

турецька онлайн;

японська онлайн;

румунська онлайн.

Бюро перекладів «Соната» у Коломиї – якісні послуги для кожного.