«Соната» Бюро перекладів у Чортків

Якісний переклад у Чортків, нам довіряють.

Замовити переклад документів можна в

Бюро перекладів у Чортків

Наше бюро перекладів у Чортків працює з текстами будь-якої тематики та складності. Замовити переклад дистанційно, надсилайте фото документа на електронну пошту sonata-agency@ukr.net чи viber за номером телефону 068 275 50 06.

У бюро перекладів у Чортків:

-Швидко. Наші переклади здійснюються у найкоротші терміни, щоб Ви точно не турбувалися про запізнення на літак чи втрату Ваших гарячих путівок на море.

-Якісно. Наші кваліфіковані перекладачі гарантують правильність та достовірність перекладу.

-Доступно. Наші ціни Вас приємно здивують, а для постійних клієнтів у нас існує гнучка система знижок.

-Надійно. Наші клієнти часто рекомендують нас своїм близьким та рідним, а це найкраща подяка та показник нашої успішної праці.

-Зручно. Ми працюємо в онлайн-форматі. Контакти бюро перекладів в Чортків: sonata-agency@ukr.net, тел. 068 275 50 06; 050 775 79 52.

В наш час дуже часто виникає необхідність перекладу документів. Жодна поїздка за кордон не проходить без збору пакету документів іноземною мовою. Якщо Ви хочете швидко та якісно перекласти свої документи, звертайтесь в «Сонату» бюро перекладів у Чортків і наші досвідчені перекладачі з радістю Вам допоможуть.

Ми працюємо з такими мовами:

англійська, азербайджанська, в’єтнамська, вірменська, грузинська, данська, естонська, нідерландська, німецька, норвезька, арабська, сербська, грецька, словацька, словенська, болгарська, польська, португальська, румунська, таджицька, угорська, іспанська, узбецька, італійська, казахська, киргизька, фінська, індонезійська, фламандська, корейська, французька, латинська, хінді, латиська, хорватська, китайська, турецька, іврит, туркменська, литовська, чеська, шведська, японська.

Бюро перекладів у Чортків лояльне до своїх клієнтів і завжди старається йти їм назустріч. Ми дуже цінуємо Вашу довіру, тому запровадили систему знижок для наших постійних клієнтів. Обирайте нас, бюро перекладів у Чортків, користуйтесь якісними послугами за доступними цінами.


 

Мова

Стандартний документ

Нестандартний документ, з/на мову за 1800 знаків

переклад з/на англійську

250 грн

Від 300 грн

переклад з/на німецьку

250 грн

Від 300 грн

переклад з/на польську

250 грн

Від 300 грн

переклад з/на італійську

300 грн

Від 350 грн

переклад з/на іспанську

300 грн

Від 350 грн

переклад з/на португальську

350 грн

Від 400 грн

переклад з/на французьку

300 грн

Від 350 грн

переклад з/на чеську

300 грн

Від 350 грн

переклад з/на литовську

400 грн

Від 450 грн

переклад з/на румунську

300 грн

Від 350 грн

переклад з/на словацьку

300 грн

Від 350 грн

переклад з/на угорську

400 грн

Від 450 грн

переклад з/на іврит

400 грн

Від 450 грн

переклад з/на турецьку

350 грн

Від 400 грн


Інші мови – за домовленістю.

Про вартість перекладу ми поговорили, а що ж на рахунок термінів? Переклад стандартного документа триває не більше, ніж 1 день, а стосовно нестандартних документів Вас завжди проконсультують наші турботливі менеджери бюро перекладів у Чортків. Також у нас існує послуга термінового перекладу.

В бюро перекладів у Чортків «Соната» Ви можете перекласти:

- Освітні документи: диплом і додаток, свідоцтво і додаток, атестат і додаток, сертифікати, табелі, залікові книжки, грамоти, студентські квитки. Також допоможемо у виконанні домашніх робіт з будь-якої іноземної мови, перекладемо анотацію до Вашої наукової роботи.

- Стандартні особисті документи: паспорти всіх країн світу, посвідчення водія, пенсійне посвідчення, свідоцтво про народження, довідка про місце проживання, довідка про склад сім’ї, свідоцтво про розлучення, свідоцтво про зміну імені, витяги з РАЦСу, ідентифікаційний код, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про хрещення, свідоцтво про вінчання, довідка про навчання, довідка з місця роботи.

- Судові та нотаріальні документи: договори, рішення, статути, акти, контракти, заяви, довіреності, протоколи, позови, заяви.

- Довідки про несудимість, довідки з поліції.

- Медичні документи будь-якої складності, починаючи від найпростішої довідки від сімейного лікаря, карти щеплень чи довідки на COVID, та закінчуючи складними об’ємними історіями хвороб чи виписками.

- Технічні інструкції та тексти.

Також у бюро перекладів у Чортків існують додаткові послуги:

- нотаріальне засвідчення перекладів

- легалізація документів в Італійському посольстві

- проставлення апостилю на:

судових і нотаріальних документах, а також на документах, виданих відділом РАЦС (свідоцтво про народження, свідоцтво про зміну імені, свідоцтво про смерть, витяги, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розлучення, рішення суду, ухвала, постанова, протокол, заява, доручення, договір, акт, афідевіт) – 3-5 роб. днів – 450 грн;

освітніх документах (свідоцтво і додаток, атестат і додаток, диплом і додаток, сертифікат) – від 10 до 30 роб. днів – 1200 грн, 3 роб. дні – 1800 грн.

довідках про несудимість – 10 роб. днів – 600 грн.

Можливе проставлення термінового апостилю.

-дистанційні курси вивчення іноземних мов:

англійська онлайн;

іспанська онлайн;

німецька онлайн;

французька онлайн;

польська онлайн;

словацька онлайн;

італійська онлайн;

португальська онлайн;

чеська онлайн;

китайська онлайн;

турецька онлайн;

угорська онлайн;

японська онлайн;

румунська онлайн.

Бюро перекладів «Соната» у Чортків – якісні послуги для кожного.